hakkımızda admin 6 Şubat 2020
Katre Hakkında

 

Katre Suni Deri & Kumaş,2007 yılının temmuz ayında, İstanbul Bayrampaşa’da kurulmuştur. Ancak firma sahibimiz Turgay Keskin’in sektöre girişi 1998 yılına kadar uzanır. Katre, suni derinin ev mobilyasına girmesini sağlayıp, büyük bir misyon üstlenerek ve bu misyonunu büyüterek, sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
“Sektörünün öncü firmalarından biri olup tüm dünyaya hakim olan suni deri üretimi ve ihracatı yapmaktadır."

Mobilyada,suni deri ve kumaşın ayrılmaz ve birbirini tamamlayan unsurlar haline dönüşmesiyle, kumaş ve suni deriye aynı derecede önem vererek,büyük çaplı ithalatla ve yerli üretim kumaşlarla, sektörümüzün, lokomotif, kurumsal firmaları başta olmak üzere,ülkemizin bütün bölgeleriyle çalışmalarımızı arttırarak, faaliyetlerine devam etmektedir.

“Sektörünün öncü firmalarından biri olup tüm dünyaya hakim olan suni deri üretimi ve ihracatı yapmaktadır."
Vizyonumuz & Misyonumuz

Katre Suni Deri & Kumaş olarak, ülke genelinde 7 bölge 81 ile ve yurtdışındaki müşterilerimize var gücümüzle hizmet vermekteyiz. Gerek kendi şubelerimiz, gerekse bayilik sistemiyle kurduğumuz dağıtım ağımızla, Türkiye’de ve Dünya’da bütün noktalara dinamik ve hızlı bir şekilde ulaşarak beğeni kazanmaktayız.

Ayrıca şu an için 26 ülkeye ulaşan ihracat performansımızla, ülkemize bu yönümüzle de hizmet etmeye devam ediyoruz.

  • Bu başarılarımızda elbette büyük bir tecrübenin, dinamik, özverili ve araştırmacı bir çekirdek kadronun, ayrıca yüksek metrelerdeki stok gücümüzün büyük bir payı vardır.
  • Katre Suni Deri & Kumaş olarak,yenilikçi,araştırmacı,girişimci ruhumuzla,ülkemize ve sektörümüze, tüm azmimizle hizmet etmeye devam edeceğiz.
0
Bölge

81 İlimizin tamamına

0
Ülke

ile birlikte çalışıyoruz

'den
0
Beri

Sektörde hizmet vermekteyiz

İnancımız ve hedefimiz,yeni gelen neslinde şu ana kadar olduğu gibi bayrağı yukarıda tutmaya devam edip,büyük bir aşkla ve şevkle daha da yukarılara taşımasıdır.